0 € to 15,000,000 €

header
Your search results

Turkiye Ev alırken nelere dikkat etmelisiniz?

by admin on Ağustos 16, 2017
Turkiye Ev alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Comments:0

Gayrimenkul günümüzde de en iyi yatırım araçlarından biridir. Geleceğe yapacağınız yatırımda, evinizin gelecekteki değerini bilmeniz önemlidir. Bunun için, satın almak istediğiniz evin çevresini araştırın (çevre yollarına mesafesi, toplu taşımaya yakınlığı, çevrede yer alan binaların yapısı, merkez noktalara mesafesi, vb).
Konutun çevresini araştırırken, mutlaka aynı yerdeki ve yakın semtlerdeki benzer ev fiyatlarını da araştırın.
Evinizde güvenle oturabilmek için, altyapı, zemin etüdü, inşaat kalitesi gibi teknik konularda bilgi edinmeye çalışın. Belediyeden, apartman yönetiminden, semt sakinlerinden yardım alabilirsiniz.
Satın alacağınız konutun eskiye ait vergi, elektrik, su veya aidat borcu bulunup bulunmadığını öğrenin.
Önce, evin konumunu inceleyin. Ulaşım kolaylığı, hem mutluluğunuz, hem de ev ekonominiz için çok önemli. Toplu taşımaya yakınlığını ve ev-iş, ev-okul arasındaki mesafeyi hesaplayın. Böylece hem vakit, hem de nakit kazanırsınız.
Tamamlanmamış konutların alımı: İnşaat firmaları ve müteahhitler tarafından pek çok yeni konut projesi yapılmakta. Hayallerinizdeki eve kavuşmak isterken, satın alacağınız evin yapımını üstlenen firmayı mutlaka araştırın.
İkinci el konutların alımı: Bu işi uzmanına bırakın. Hayalinizdeki evi tarif edin, gayrimenkul sektörünün lider emlak şirketleri sizin için en uygun evin seçiminde size yardımcı olsun. Seçkin emlak şirketleri, hayallerinizdeki eve en avantajlı koşullarda ulaşmanızı hedefliyor ve bunun için birlikte çalışıyorlar…

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.

 • Advanced Search

  0 € to 15,000,000 €

 • Reset Password

 • Contact

  Yalkin estate, Girne 6000

  Phone: +905338517636

  Fax: +905428517636

  Email: admin@turyal.com

  Website: Visit Yalkin Estates

Compare